Легенда мему “Побацим-побацим”, який був на піку популярності у 2023 році, Іван Собчук зараз проходить військову службу в 33-й окремій механізованій бригаді. Хлопець, родом з Тернопільської області, з часів Революції гідності мав активну громадянську позицію, у результаті якої, до речі, 10 років тому з’явилося культове відео з допитом у поліції.
33 ОМБр поділилася у Facebook невеличкою розповіддю про важливі аспекти громадського життя інтернет-зірки, який зараз зі зброєю стоїть на захисті країни. Відомо, що він обіймає посаду навідника самохідної гаубиці M109L.
“Після спроби президента-утікача [Віктора] Януковича схилити державу на російський курс, він взяв участь у Революції гідності. На той час усвідомив, що курс один – цивілізований. Європейський. Як каже Іван, силовики, які намагалися витиснути майданівців із площі, мали тісні зв’язки по Україні. Про участь хлопця знали у районному відділку тернопільської, на той час, міліції. Коли повернувся додому, силовики чекали слушної миті його затримати. Коли така трапилася – викликали на допит. Власне, саме там і народився відомий мем”, – розкрили карти у 33-й ОМБр.
Їхній діалог був коротким і складався з кількох слів. Та саме через це він став легендарним.
“Працівники били тебе в міліції? – Побацим… – Я тобі питання поставив. – Били! – Коли? – Коли?! Ага. Побацим коли… – Коли? – Коли-коли? Побацим…” – йшлося в розмові.
У той час Іван саме закінчив школу, а через 2 роки, коли йому виповнилося 18 років, пішов на службу в ЗСУ. Він захищав Україну до 2019 року, а згодом поїхав за кордон на заробітки, звідки повернувся на початку повномасштабної війни РФ.
“У травні 2022 року повернувся, аби знову вступити на службу. 19-го [травня 2022 року] святкував день народження, а через два дні стояв у черзі до ТЦК. На полігоні вивчив нову систему і тепер у лавах 33-ї ОМБр вправно нею знищує росіян. Побратими у батареї досі піджартовують і запитують, коли там вже перемога. З усмішкою відповідає: “Побацим-побацим”, – але знову й знову наводить систему та робить постріл, аби повернути тимчасово втрачене і здобути бажане – перемогу”, – розповіли у бригаді.
Раніше OBOZ.UA писав, як склалася доля героїв одних із найвідоміших в Україні мемів.
Джерело: OBOZ.UA