Від їхньої майстерності залежить захист піхоти: в ДПСУ показали роботу прикордонної аеророзвідки. Відео

Робота військової аеророзвідки зазвичай невидима. Проте це ключова ланка сучасного бою, вважають у Держприкордонній службі України.

У ДПСУ показали роботу прикордонної аеророзвідки бригади “Гарт”. Аеророзвідники “розсудливі, хитрі й завжди напоготові”, зазначили у Службі.

“Це ключова ланка сучасного бою, аеророзвідники перші, хто бачить і знає про дії окупантів. Від їхньої майстерності залежить захист піхоти, артилерії, бронетехніки”, – розповіли в ДПСУ.

“Щоб “засліпити” ворога, їм потрібно бути розсудливими, хитрими й завжди напоготові. І хоч вони залишаються в тіні, їхній внесок неоціненний”, – додали прикордонники.

Третя бойова бригада Держприкордонної служби, бригада “Гарт”, була створена лише у квітні цього року. Причому на той час бійці нової бригади вже підсилювали Сили оборони на східних рубежах.

Але історія прикордонної бригади “Гарт” в українській війні за незалежність бере початок ще з 2014 року. Ці воїни-прикордонники били російських окупантів та сепаратистів біля Маринівки та Лисичого, захищали Маріуполь, виконували бойові завдання на лінії зіткнення під час АТО та ООС.

А з початком широкомасштабного вторгнення бійці прикордонного загону вже обороняли міста-герої України Маріуполь та Волноваху, знищували окупантів у Марʼїнці, Бахмуті, Соледарі, Купʼянську, Вовчанську.

Як повідомляв OBOZ.UA, прикордонники з бригади “Помста” також продовжують завдавати втрат російським загарбникам на Сіверському напрямку. За допомогою бомберів Vampire та скидів із Mavic вони знищили десяток укріплень та відмінусували живу силу ворога – гаряче відео цього дивіться тут.

До речі, за останню добу загальні бойові втрати ворога у живій силі склали 1200 осіб. Також українські воїни знешкодили три танки, 23 бойові броньовані машини, 23 артилерійські системи, одну РСЗВ, засіб ППО, 84 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 57 автомобілів та дві одиниці спеціальної техніки окупантів.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *