В Україні за роботу з дому готові платити понад 50 тисяч: кого шукають у вересні

Віддалена робота стає все популярнішою в Україні. І на те є причина – деякі роботодавці готові платити своїм співробітникам за роботу з дому 50 тис. грн зарплати та більше.

Наприклад, Digital-агентство шукає оператора чату з обов’язковим знанням англійської мови на рівні B1 (мінімум) для роботи в нічну зміну. Платити обіцяють від 20 до 70 тис. грн. Потрібно буде серед іншого “взаємодіяти з потенційними клієнтами в режимі чату по скриптах компанії”, а також створювати потенційну базу клієнтів.

Школа англійської мови пропонує від 25 000 до 50 000 грн зарплати. Серед вимог до претендента – знання мови на рівні С1+, а також досвід викладання.

Група незалежних медіа про IT та технології шукає менеджер з продажу реклами у ЗМІ. Платити готові від 20 до 50 тис. грн. “Головне ваше завдання – правильно виявити мотиви та потреби, а потім знайти рішення задач клієнта за допомогою рекламних інструментів”, – йдеться в оголошенні.

Аграрна компанія шукає менеджера з продажу зернових, олійних культур на зарплату від 20 до 60 тис. грн. Обіцяють офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки та лікарняні.

В Україні різко зросла зарплата, за якою рахують пенсії

Водночас, учервні розмір середньої заробітної плати, що враховується для розрахунку пенсії, становив 18 806 грн. Що на 1 628 грн більше порівняно з попереднім місяцем, і майже на 4 000 грн перевищує показник січня-2024.. Як розповіли у Пенсійному фонді, розрахунок здійснюється на підставі низки показників. Зокрема:

  • даних звітності страхувальників про заробітну плату/доход, на яку нараховується єдиний внесок;
  • середньооблікової чисельності штатних працівників, зайнятих в організаціях усіх форм власності та діяльності.

Таким чином, у 2024 році показник середньої заробітної плати в Україні, що враховується для обчислення пенсії, становив:

  • січень – 14 974 грн;
  • лютий – 15 267 грн (+293 грн. до попереднього місяця);
  • березень – 15 433 грн (+116 грн);
  • квітень – 16 847 грн (+1 414 грн.);
  • травень – 17 178 грн (+331 грн);
  • червень – 18 806 грн (+1 628 грн).

Як повідомляв OBOZ.UA, разом з тим, найближчим часом в основних секторах української економіки загалом не очікується як різкого зростання вакансій, так і сплеску звільнень. Втім, окремі компанії, які мають намір змінювати кількість співробітників, все ж є. І ці очікування негативні: звільнятимуть працівників набагато частіше, ніж найматимуть нових практично у всіх ключових сферах.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *