В Україні створили нову професію: як потрапити та скільки платять

Українців запрошують опанувати професію фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Аби потрапити на цю посаду, необхідно подати заявку і пройти відбір серед інших кандидатів. Тим, хто це зробить, пропонують в середньому 17 860 грн на місяць.

Про вимоги до кандидатів та умови роботи розповіли у Міністерстві у справах ветеранів України. Аби потрапити на посаду, необхідно відповідати деяким критеріям:

  • мати громадянство України;
  • мати рівень освіти не нижче бакалавра за галузями знань: “Освіта/Педагогіка”, “Соціальні та поведінкові науки”, “Право”, “Охорона здоров’я”, “Соціальна робота”, “Публічне управління та адміністрування”.

Фахівець із супроводу – це перша особа, що зустрічатиме ветеранів та ветеранок після повернення у громаду, забезпечує їм інформаційний супровід та підтримку та консультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, житла тощо. Розрахункове навантаження на таких спеціалістів буде робота з 35 ветеранами та ветеранками і їхніми рідними.

Як подати заяву

Набирати фахівців планують у чотири етапи – перший триває до 5 вересня. Загалом планують підготувати 11,3 тис. фахівців із супроводу, зокрема 3 тис. з них – на першому етапі. Подати заяву можна в декілька кроків:

Якщо в цій громаді відсутня вакансія фахівця із супроводу, система запропонує стати у резерв, щоб бути у пріоритеті серед кандидатів, коли у цій громаді буде відкрито вакансію.  Якщо бажаної громади немає у списку, швидше за все реєстрацію вже закрито, громада знаходиться на тимчасово окупованій території або там ведуться бойові дії.

  • Пройти фахове та психологічне тестування.
  • Підписати заяву за допомогою електронного підпису

Після цього на вказану електронну пошту надійде лист з інформуванням про подальші кроки. Варто зважати на те, що кандидат може подати лише тільки одну заяву, а після завантаження заяви її буде неможливо відредагувати.

Як вже повідомляв OBOZ.UA, в Україні змінився перелік спеціальностей з найбільшою та найменшою конкуренцією. Так, важко знайти роботу в сфері ЗМІ, видавництво та поліграфії, водночас найменша конкуренція в сфері охорона та безпека. 

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *