“Шум, сміття, бійки”: в РФ задумали змінити правила оренди для неросіян

У Росії можуть заборонити мігрантам орендувати житло без договору та обмежити цей термін одним роком. Уряду країни-агресора вже надіслали відповідний пакет законопроектів.

Ініціатива ще сильніше обмежити права іноземців в РФ надійшла від Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР). Про це повідомив голова її фракції у Держдумі РФ Леонід Слуцький.

“Від фракції ЛДПР направили до уряду пакет законопроектів, які зобов’яжуть надавати житло мігрантам лише за договором та обмежать максимальний термін оренди одним роком. Жодної суборенди численним родичам, друзям та землякам”, – написав він у Telegram.

У разі порушення подібних вимог ЛДПР пропонує штрафувати та виселяти мігрантів. Слуцький уточнив, що карати хочуть не лише порушників-наймачів, а й орендодавців, оскільки сусідство з іноземцями, за його словами, стало проблемою корінного населення Росії.

“Шум, сміття, бійки, натовпи – така реальність. Люди побоюються за дітей та й за себе. Власників таких квартир знайти дуже складно, а виклики поліції лише посилюють агресію мігрантів. Звісно, лише у Москві в економ-сегменті мігранти забирають 85% житла”, – наголосив депутат.

Варто зазначити, що це вже не перший антиімміграційний захід, ухвалений в Російській Федерації останнім часом. Режим взяв цю тему на озброєння після бійні у “Крокус Сіті Холлі”, де виконавцями виявилися вихідці із Центральної Азії. На тлі невдоволення росіян тим, куди їхня країна котиться після початку повномасштабної війни в Україні, саме мігранти стали таким собі громовідведенням. Зокрема, їм влаштували нові облави, ускладнили отримання посвідки на проживання через шлюб з громадянами РФ, зобов’язали вставати на військовий облік при отриманні громадянства, а наступного року в Росії повинен заробити і реєстр іноземців “в режимі висилки”, в який вони будуть потрапляти за адміністративні та кримінальні правопорушення.

При цьому, як уже писав OBOZ.UA, без мігрантів у РФ відчувається гостра нестача робочої сили. Через кадровий дефіцит Росія навіть попросила Зімбабве надіслати їй будівельників, а в обмін запропонувала поділитися досвідом будівництва соціального житла.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *