“Незнайома бабуся перев’язала мою рану хусткою”: історія 16-річного Домініка із Чернігова у Музеї “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова

Домінік стояв у черзі за хлібом, коли ворог почав черговий обстріл. Після третього вибуху підліток побачив, як його нога стає червоного кольору… Свою історію 16-річний хлопець із Чернігова розповів під час оздоровлення та психологічної реабілітації на Закарпатті за проєктом “Рінат Ахметов — Дітям. Мирний відпочинок дітям України”, повідомили у Фонді Ріната Ахметова.

Це були перші тижні повномасштабного вторгнення. У Чернігові вже не було зв’язку, світла і води, а щільні обстріли відбувалися щодня. Виснажені й стомлені люди шукали продукти. Домінік побачив, що люди стоять по хліб і теж зайняв чергу. Потім пролунали вибухи.

“Я отримав поранення 16 березня 2022 року вранці. Спочатку я нічого не зрозумів. Чув два вибухи, але звернув уваги, бо звик до них. Потім був третій, всі люди впали, а я стояв. Дивлюся на свої коліна, а там червоне. Тоді я почав кричати”, — розповідає Домінік Музею “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова.

Він на одній нозі пострибав до укриття. Люди, які знаходилися поруч, підхопили хлопця, якому тоді було 14 років, і надали першу допомогу.

“Якийсь чоловік поклав мене в укриття за стіною. Підійшла чиясь бабуся, зняла хустку і перев’язала нею мою ногу. Мене поклали на двері та віднесли до найближчого медпункту та викликали швидку”, — пригадує Домінік.

Про те, що довелося пережити далі, він розповідає тут.

Майже 5 тисяч дітей, які постраждали від війни, отримали відпочинок, оздоровлення та психологічну допомогу у дитячому таборі на Закарпатті в рамках проєкту “Мирний відпочинок дітям України” у форматі змін “Блогер Кемп”.

Музей “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова, який зібрав вже понад 115 тисяч історій українців про війну. Розкажіть свою на порталі Музею або на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *