ISW: ЗСУ продовжують штурмувати Курську область, але просувань не зафіксовано. Карта

Українські військовослужбовці продовжують операцію у Курській області. Протягом 31 серпня підтверджених чи заявлених просувань ЗСУ на території регіону не зафіксовано.

При цьому кремлівські пропагандисти стверджують, що війська РФ нібито витіснили ЗСУ з кількох населених пунктів. Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни.

Українські війська проводили атаки на південний захід від Коренево в районі Комарівки та Красножовтневого; на південь від Коренево у районі Снагоста; на схід від Коренево в районі Матвіївки та Крем’яного; на північний захід від Суджі в районі Бахтинки та Малої Локні; на північ від Суджі в районі Камишівки та Кіріївки; на північний схід від Суджі в районі Нечаєва та Мартинівки; на південь від Суджі у районі Плехово; та на південний схід від Суджі в районі Бірки та Черкаської Конопельки.

У свою чергу росіяни заявили, що нібито витіснили українські війська з Нижньої Парової (на північний схід від Суджі). Водночас, деякі пропагандисти визнали, що населений пункт знаходиться в спірній “сірій зоні”. Також повідомлялося, що окупанти повернули собі 1,5 кілометра території біля Коренево та витіснили українські війська з Нечаєвого.

Українські безпілотні системи та реактивна артилерія провели чергову спільну місію та уразили російську понтонну переправу через річку Сейм у районі Глушково. У цьому районі крім регулярних військ РФ діють підрозділи загону “Каштан” та добровольчий корпус “Арбат”.

Нагадаємо, російське військове командування перекинуло під Курськ деякі підрозділи, призначені для посилення пріоритетного наступу на Покровському напрямку. Поки що йдеться про передислокацію обмежених сил, але це говорить про те, що операція ЗСУ все більше чинить оперативний тиск на агресора.

Раніше повідомлялося, що глибина санітарної зони на території країни-агресора Росії вздовж кордону з Україною, що створюється завдяки операції ЗСУ у Курській області РФ, має бути понад 100 кілометрів. Водночас має враховуватись рельєф місцевості, наявність населених пунктів та інші важливі фактори.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *