Інтерес росіян до боїв на Курщині впав утричі з моменту прориву ЗСУ: оприлюднено результати опитування

Інтерес росіян до бойових дій у Курській області зменшився утричі після прориву ЗСУ. Від початку серпня, коли українські війська зайшли в цей регіон, кількість зацікавлених цією темою знизилася з 39% до 12%.

Про це свідчать дані соціологічного опитування росіян Фонду “Громадська думка”(ФОМ). На перший у росіян план знову вийшло обговорення “СВО та успіхів російської армії”.

Серед найбільш показових висловлювань респондентів під час опитування ФОМ, проведеного 13-15 вересня, виділялися такі фрази, як “ми їх женемо”, “ми перемагаємо”, “наступ хороший іде”, “успіхи на фронті” та “Курськ звільняємо потихеньку”. Натомість у серпні респонденти частіше згадували такі висловлювання: “ЗСУ напали на Курську область”, “СВО постійно тримає в напрузі””.

Водночас на території Курської області російські загарбники, які від початку повномасштабної війни грабували і мародерствували в українських містах і селищах, тепер обкрадають своїх. Жителі Коренівського району і, куди ЗСУ не заходили, направили колективне звернення до російського диктатора Путіна. Вони скаржаться на масове мародерство російських військових, випадки розбою, насильство над місцевими жителями та розстріл собак, які заважають солдатам проникати в будинки.

“У смт Коренево не було ЗСУ жодного дня, але всі магазини, автозаправки, аптеки, вцілілі житлові будинки розкриті та пограбовані””, – йдеться у зверненні росіян.

Раніше повідомлялося, що російська влада поставила перед ЗС РФ завдання витіснити українські війська з Курської області до середини жовтня 2024 року. А до кінця жовтня вони мають створити “буферну зону” в прикордонних районах України вздовж міжнародного кордону на північному сході.

Як повідомляв OBOZ.UA, під час операції ЗСУ в Курській області РФ на цей напрямок вдалося відволікти близько 40 тисяч російських військових. Відомо також, що агресор перекидає на Курщину техніку 810-ї ОБрМП, яка базується в тимчасово окупованому Криму.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *