Блог | Криза Трампа, резервний ривок Гарріс і мир в Україні при кожному з них

Повідомляючи про те, що, на відміну від Гарріс, не хоче більше брати участь у дебатах, Трамп навів спортивну аналогію — мовляв, тільки той, хто програв, жадає реваншу.

Але чому в такому разі, вигравши вибори у 2016-му, Трамп брав участь у виборах 2020-го, хоча й так вже був на той момент переможцем?

Насправді ж, звичайно, після фіаско 11 вересня, коли трампісти навіть згадали про колишню трагедію з тією ж датою, він банально переляканий. Як повідомляє Reuters, 53% вважають, що Трамп дебати програв, і тільки 24% — що виграв, після чого перевага Гарріс над ним зросла вже до 5 відсоткових пунктів.

З урахуванням того, що й серед “свінгерів” (штати, що коливаються, в Америці називають swing) Гарріс принаймні не програє, відмова Трампа на такому тлі від дебатів практично означає єдине: з поразкою він подумки змирився.

Але ж у демократів ще про всяк випадок є й резерв, який вельми потужний, але який вони наразі не задіяли: вмовити Байдена достроково піти у відставку, щоб Гарріс на час виборів вже була президентом, адже це, безумовно, полегшить їй перемогу. Втім, зараз у цьому Гарріс навіть і немає потреби.

А тепер — щодо майбутнього України. Швидкий варіант Трампа розповів Ді Венс: “демілітаризований” кордон за лінією вогню та відмова України від членства у військових блоках.

Найжахливіше — що так воно й трапиться, в тому числі й за демократів, хоча не виключено, що пізніше, за більшої крові і на гірших умовах. Максимум, який можна спробувати отримати, — позаблокові РЕАЛЬНІ (але не ті, що зараз) військові гарантії від Сполучених Штатів і Великої Британії, а шляхом бойових дій, якщо вдасться встигнути до миру, — Крим.

Чи є альтернатива? Є: примусова зміна влади у мордорі. Трамп цього робити не буде. Гарріс — можливо.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *