Міноборони затвердило зразок нового, полегшеного бронежилета: яке його призначення

Головне управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони затвердило зразок-еталон полегшеного бронежилета. Він призначений для захисту окремих життєво важливих органів тіла під час виконання бойових дій військовослужбовцями ЗСУ та Державної спеціальної служби транспорту.

Про це повідомило 10 жовтня Міністерство оборони України. У відомстві зазначили, що маса нового полегшеного бронежилета від 7,5 кг до 12 кг – залежно від розміру та комплектації.

Полегшений бронежилет виконується у чотирьох розмірах – S, M, L та XL. Усі м’які бронеелементи мають клас захисту 1, жорсткі бронеелементи мають 6+.

“Зробили ще один важливий крок до покращення забезпечення наших військових сучасними засобами індивідуального захисту. Полегшений бронежилет забезпечує високий рівень захисту та комфорт під час виконання бойових завдань, зокрема для військових ССО та ДШВ”‎, — зазначив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

За його словами, такі бронежилети будуть особливо корисними для українських захисників у розвідгрупах та підрозділах, де важливо поєднувати легкість, мобільність та надійність захисту.

Комплектність полегшеного бронежилета передбачає основні та додаткові елементи.

Основний комплект:

чохол фронтальний з м’яким та жорстким бронеелементом;

чохол фронтальний з м’яким балістичним елементом та жорстким бронеелементом та плечовими накладками;

камербанд (виконаний по аналогії з системою Skeleton‎);

бокові чохли з м’яким балістичним елементом;

чохол захисту кишківника у вигляді сумки з м’яким балістичним елементом.

Бронежилет може комплектуватися додатковими елементами: захистом шиї та плечей, плечовими накладками, захистом паху, тактичним розвантажувальним ременем, захистом куприка, стегон та елементами для забезпечення плавучості. Для жінок передбачені спеціальні анатомічні накладки

Додаткові елементи комплекту полегшеного бронежилета визначає замовник. Всі вони мають м’який балістичний захист.

Як повідомляв OBOZ.UA, у липні Міноборони інформувало, що проводить лабораторні дослідження нової полегшеної моделі бронежилета. Він відрізняється легкістю конструкції, мобільністю та зручністю для виконання маневрових дій під час штурмових і спеціальних операцій.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *